naklejki LIŚCIE zestaw 3-kolorowy, 3 arkusze 28x45

Nowy

Zestaw naklejek 1-, 2- lub 3-kolorowych. 60 kolorów do wyboru. Do wykorzystania na każdej gładkiej powierzchni w pomieszczeniu i na zewnątrz. Zestaw wykonujemy z 3-ch arkuszy folii o wymiarach 28x45 cm każdy.

Więcej szczegółów

58000000 Przedmioty

57,15 zł


46,46 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki. Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Kupując jedną sztukę otrzymasz trzy arkusze widoczne na 2-, 3- i 4-m zdjęciu. Każdy arkusz możemy wykonać w innym kolorze folii.

Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

Każdy arkusz naklejek wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm. Wielkość największego elementu ma 28 cm, najmniejszego 8 cm.

6 Inne produkty w tej samej kategorii: