naklejka KOT NA GAŁĘZI wzór 2 - 28x95cm - 60 kolorów

Nowy

Naklejka na ścianę, meble, okno i inną gładką powierzchnię w pomieszczeniu i na zewnątrz. Do wyboru 60 kolorów. Zestaw wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 95x28 cm.

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

58,45 zł


47,52 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejkę wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu nasze naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ Z KOTEM NA GAŁĘZI MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY BĘDZIE ON ODWRÓCONY W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymasz zestaw widoczny na zdjęciu w wybranym kolorze folii. W zestawie znajduje się 1 szt. kota kroczącego po konarze drzewa. Rozmiar całej naklejki 28x95 cm.

16 Inne produkty w tej samej kategorii: