naklejki KOTEK + KSIĘŻYC + GWIAZDY zestaw 94 szt

Nowy

Zestaw 94 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru 60 kolorów. Zestaw wykonujemy z dwóch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

40,45 zł


32,89 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ Z KOTEM i KSIĘŻYCEM MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY BĘDĄ ONE ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 94 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajduje się 1 szt. kota na księżycu o rozmiarze 28x45 cm oraz 92 szt. gwiazdek wielkości 7cm, 5 cm i 3 cm.

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 2-gie i 3-cie zdjęcie. Na 1-m zdjęciu aranżacja. 

15 Inne produkty w tej samej kategorii: