naklejki na meble BALONY CHMURKI GWIAZDKI 45x45cm zestaw 33szt

Nowy

Zestaw naklejek na ścianę, meble, okno itp., wykonanych z barwnej folii kryjącej. Do wyboru 60 kolorów. Baloniki wycinamy techniką ploterową z arkusza folii wielkości 45x45 cm. Zestaw jest jednokolorowy.

Więcej szczegółów

580000 Przedmioty

31,15 zł


25,33 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości MATOWEJ folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze. Wzory wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki i są ażurowe.

Zestaw naklejek wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x45 cm. W skład zestawu wchodzi:

- 5 sztuk balonów o wymiarach 23,5x15,5 cm, 22x13,8 cm, 20x13,4 cm, 20,5x13,6 cm oraz 18x11,3 cm,

- 6 sztuk chmurek o wymiarach 12x6,5 cm,

- 22 sztuki gwiazdek o średnicy 4 cm (9 sztuk) i 3 cm (13 sztuk).

Na pierwszym zdjęciu nasza aranżacja. Na zdjęciu nr 2 wzór. Wzór prezentujemy w formie, w jakiej jest wycinany na ploterze. O ostatecznym wyglądzie i wielkości całej kompozycji decydujesz sam. 

Zestaw naklejek jest jednokolorowy. Oferujemy folie w bogatej kolorystyce (patrz zakładka 'PALETA BARW'). Kolor wybierz ze słownika kolorów podczas dokonywania zakupu lub podaj w wiadomości do sprzedającego.  

OFERUJEMY RÓWNIEŻ INNE ZESTAWY NAKLEJEK Z BALONAMI, CHMURKAMI, GWIAZDKAMI. WSZYSTKIE MOŻNA STOSOWAĆ NA MEBLE ! 

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKŁADKĄ 'O NAKLEJKACH'.

Produkty powiązane

27 Inne produkty w tej samej kategorii: