zestawy KOTÓW - 4 wzory - arkusz 28x45cm - 60 kolorów

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek z kotami. Do wyboru 4 wzory i 60 kolorów folii. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

115999999 Przedmioty

21,15 zł


17,20 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

KAŻDY WZÓR MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WSZYSTKIE ELEMENTY WZORU BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz 1 zestaw naklejek według wybranego wzoru oraz w wybranym kolorze. Numer wzoru naklejek podaj w wiadomości dla sprzedającego. Kolor wybierz ze słownika podczas dokonywania zakupu. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 Inne produkty w tej samej kategorii: