naklejka KOT KOCIAK 20x7,5 cm na samochód, meble, szybę, ścianę

Nowy

Jednokolorowa, ażurowa naklejka na samochód, szybę, meble, ścianę itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru 60 kolorów. 

Więcej szczegółów

57999991 Przedmioty

33,45 zł


27,20 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki. Na całość wzoru nanosimy folię transportową. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz naklejkę widoczną na zdjęciu. Wielkość kotka: szerokość 20 cm x wysokość 7,5 cm. Naklejka jest ażurowa, tj. z folii kryjacej wykonane są tylko elementy widoczne na zdjęciu w kolorze czarnym.

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKŁADKĄ 'O NAKLEJKACH'.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii: