naklejki MYSZY MYSZKI na schody, ściany, meble

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno, drzwi, samochód itp. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

11599983 Przedmioty

35,45 zł


28,82 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki można umieszczać również na zewnątrz pomieszczeń, na samochodach itd., na każdej trwałej i gładkiej powierzchni, np. na szybie, karoserii, płycie meblowej. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi.

Naklejki tniemy na ploterze. Wycinane są po obrysie, przez co nie mają tła czy nieestetycznej obwódki. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek widoczny na zdjęciu nr 2. W skład zestawu wchodzi 12 myszek oraz 3 sztuki 'dziur'.

Wysokość 'dziur' 8,5 cm, rozmiar pozostałych naklejek jest proporcjonalny.  

Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. Kolor wybierz ze słownika kolorów podczas dokonywania zakupu lub podaj w wiadomości do sprzedającego. Jeśli zamówisz LUSTRZANE ODBICIE wszystkie myszki będą odwrócone w drugą stronę. 

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKŁADKĄ 'O NAKLEJKACH'.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 Inne produkty w tej samej kategorii: