naklejki KOTY 5 sztuk - arkusz 28x95 cm - 60 kolorów

Nowy

Zestaw 5 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x95 cm.

Więcej szczegółów

11599996 Przedmioty

43,45 zł


35,33 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY KOTKI BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 5 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii.

Wymiary pojedynczych naklejek-kotów:

- kot siedzący bokiem 28x22,4 cm

- kot siedzący tyłem 28x18,2 cm

- kot pochylony 19,5x29 cm

- kot leżący 19,2x17,3 cm

- kot skaczący 39,3x27,2 cm

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii: