naklejki KOTKI + BALONIKI zestaw

Nowy

Zestaw naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z 2-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm. Naklejki możemy wykonać w jednym kolorze lub w dwóch (arkusze w różnych kolorach).

Więcej szczegółów

11600000 Przedmioty

35,15 zł


28,58 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. Więcej informacji w zakładce Menu Głównego 'O naklejkach'.

NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY KOTKI i BALONIKI BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz:

- 4 sztuki kotków o wymiarach: 17x13,5cm, 19,5x17cm, 20x16cm, 21x13cm

- 2 sztuki myszek i półka - wymiar proporcjonalny

- 4 sztuki baloników wielkości ok. 13x28cm.

Na drugim i trzecim zdjęciu widoczne są arkusze naklejek (w czarnym kolorze), na pierwszym zdjęciu aranżacja.

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. 

16 Inne produkty w tej samej kategorii: