naklejki PROCENT -90% wzór nr 30

Nowy

Zestaw naklejek m.in. na szybę. Do umieszczenia na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie witryny. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm. Dostępne są inne wzory. Naklejki można zestawić np. z napisem WIELKA WYPRZEDAŻ SALE.

Więcej szczegółów

11600000 Przedmioty

18,15 zł


14,76 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki można umieszczać również na zewnątrz pomieszczeń, na samochodach itd., na każdej trwałej i gładkiej powierzchni, np. na szybie, karoserii, płycie meblowej. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi.

Naklejki tniemy na ploterze. Wycinane są po obrysie, przez co nie mają tła czy nieestetycznej obwódki. Na całość nanosimy folię transportową, dzięki czemu napis nakleja się w całości.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek widoczny na zdjęciu, tj. -90% w okręgu - 6 sztuk. Każda naklejka o średnicy 14 cm. 

Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. Kolor wybierz ze słownika kolorów podczas dokonywania zakupu lub podaj w wiadomości do sprzedającego. Jeśli chcesz umieścić napis na szybie wewnątrz pomieszczenia tak, żeby czytelny był dla przechodniów, wybierz ze słownika LUSTRZANE ODBICIE !

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKŁADKĄ 'O NAKLEJKACH'.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: