naklejki KOT NA KSIĘŻYCU i GWIAZDKI 23 szt

Nowy

Zestaw 23 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

11599999 Przedmioty

24,15 zł


19,63 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY KOT BĘDZIE ODWRÓCONY W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 3 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajdują się:

- kotek na księżycu - wymiar 39cm x27,5cm - 1 sztuka

- gwiazdki 7cm - 6 sztuk

- gwiazdki 5cm - 8 sztuk

- gwiazdki 3cm - 8 sztuk

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 2-cie zdjęcie. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii: