naklejki KOTKI + MOTYLE + MYSZKA zestaw 9 szt

Nowy

Zestaw 9 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

115999998 Przedmioty

24,15 zł


19,63 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY KOTKI BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 9 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajdują się:

- 4 sztuki kotków o wymiarach: 17,5x14cm, 19x17cm, 19,5x17cm oraz 22,5x15cm

- 4 sztuki motylków o wymiarach 7,5x6,5cm, 8x7cm, 6,5x5,5cm oraz 4,5x4cm

- 1 sztuka myszki - wymiar proporcjonalny.

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 3-cie zdjęcie. Na pozstałych zdjęciach aranżacje. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii: