NAKLEJKI - WRÓŻKA + 6 szt. KWIATÓW + 10 szt. MOTYLI

Nowy

Zestaw 17 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonujemyz 3-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

115999999 Przedmioty

45,15 zł


36,71 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

KAŻDĄ NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WRÓŻKA I KWIATY BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 17 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajduje się 1 szt. wróżki o rozmiarze 45,5x24 cm, 6 szt. kwiatów szerokości od 13,5 cm do 26,7 cm oraz 10 szt. motyli, w tym 21,5x18,5 cm - 1 szt, 13x11 cm - 3 szt, 11x9,5cm - 3 szt, 6,5x5,5cm - 3 szt.

Na część naklejek nanosimy folię transportową. Od arkusza folii należy odklejać/ odcinać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 2-gie, 3-cie i 4-te zdjęcie. Na pierwszym zdjęciu aranżacja. 

KAŻDY ARKUSZ NAKLEJEK MOŻEMY WYKONAĆ Z INNEGO KOLORU FOLII. WTEDY ZE SŁOWNIKA KOLORÓW WYBIERZ KOLOR BEZBARWNY, A KOLORY POSZCZEGÓLNYCH ARKUSZY PODAJ W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

22 Inne produkty w tej samej kategorii: