NAKLEJKI - WRÓŻKA + 6 szt. KWIATÓW

Nowy

Zestaw 7 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 2-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

1160000000 Przedmioty

35,15 zł


28,58 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

KAŻDĄ NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WRÓŻKA I KWIATY BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 7 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajduje się 1 szt. wróżki o rozmiarze 45,5x24 cm oraz kwiaty szerokości od 13,5 cm do 26,7 cm - łącznie 6 szt.

Na naklejki nanosimy folię transportową. Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 2-gie i 3-cie zdjęcie. Na pierwszym zdjęciu aranżacja. 

21 Inne produkty w tej samej kategorii: