naklejki RYBKI RYBY - 2 WZORY 45x45cm - wzory skandynawskie

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru 2 wzory i 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x45 cm.

Więcej szczegółów

115999999 Przedmioty

42,45 zł


34,51 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek wg wybranego wzoru i koloru. Wzory naklejek umieszczone są na zdjęciu nr 3.  W takiej formie wycinamy naklejki z jednobarwnego arkusza folii. O wielkości i układzie całej kompozycji decydujesz Ty.

Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. Kolor folii wybierz ze słownika, numer wzoru podaj w wiadomości dla sprzedającego. 

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: