naklejki z IMIENIEM i DATĄ + SKRZATY

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru 60 kolorów. Zestaw wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

40,45 zł


32,89 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz zestaw naklejek widoczny na zdjęciu nr 2 w wybranym przez siebie kolorze.

Zestaw naklejek zawiera:

– naklejkę z podanym przez Ciebie imieniem -  maksymalny wymiar 20cm x 45cm (wysokość x szerokość) -  rozmiar uzależniony jest od ilości liter,

- naklejkę z podaną przez Ciebie datą - wysokość 4,5cm – długość uzależniona od nazwy miesiąca,

- skrzaty 2 sztuki – 11,5cm x 16cm oraz 13cm x 9,5cm.

Zestaw możemy wykonać bez naklejki z datą. 

Wygląd arkuszy naklejek przedstawia zdjęcie nr 2. Na 1-m zdjęciu nasza aranżacja. 

Do zestawu z imieniem można dopasować inne naklejki z kategorii DZIECIĘCE-BAJKOWE, tworząc indywidualną aranżację, np. chmurki, motylki, kwiatuszki, samochody. 

Produkty powiązane

7 Inne produkty w tej samej kategorii: