naklejki z IMIENIEM i DATĄ + SKRZAT i GWIAZDY

Nowy

Zestaw jedno- lub dwukolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru 60 kolorów. Zestaw wykonujemy z dwóch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

2147483647 Przedmioty

48,45 zł


39,39 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz 2 arkusze z naklejkami, tj.

1.      Arkusz nr 1 – zestaw 75 sztuk jednokolorowych naklejek. Gwiazdki wielkości 12,5cm, 7cm, 3,8cm, 3cm oraz 2,3cm.

2.      Arkusz nr 2 – naklejkę z podanym przez Ciebie imieniem, naklejkę z podaną przez Ciebie datą oraz naklejki z wróżkami. Wymiary naklejek arkusza nr 2:

– imię – maksymalny wymiar 20cm x 45cm (wysokość x szerokość) -  rozmiar uzależniony od ilości liter,

- data – wysokość 4,5cm – długość uzależniona od nazwy miesiąca,

- postać - 2 sztuki – 11,5cm x 16cm oraz 13cm x 9,5cm.

Wszystkie naklejki możemy wykonać w tym samym kolorze lub dwóch, tj. w innym kolorze Arkusz nr 1 i Arkusz nr 2 (nie ma możliwości wykonania w innych kolorach naklejek znajdujących się na jednym arkuszu). W przypadku, jeśli zdecydujesz się na zestaw dwukolorowy, podaj nam informację o wybranej kolorystyce w wiadomości dla sprzedającego, a ze słownika kolorów wybierz kolor ‘000-bezbarwny’.

Zestaw możemy wykonać bez naklejki z datą.

Wygląd arkuszy naklejek przedstawia zdjęcie nr 2 i 3. Na 1-m zdjęciu nasza aranżacja. 

Produkty powiązane

7 Inne produkty w tej samej kategorii: