NAKLEJKI zestaw WRÓŻKA + 29 szt. GWIAZDEK

Nowy

Zestaw 30 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

11600000 Przedmioty

24,15 zł


19,63 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

KAŻDĄ NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WRÓŻKA BĘDZIE ODWRÓCONA W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 30 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajduje się 1 szt. wróżki o rozmiarze 37,5x31 cm oraz gwiazdki wielkości 7 cm (6 szt.), 5 cm (12 szt.) i 3 cm (11 szt.). 

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 2-gie zdjęcie. Na pierwszym zdjęciu aranżacja. 

22 Inne produkty w tej samej kategorii: