naklejki świąteczne WESOŁYCH ŚWIĄT 2x 95x28cm

Nowy

Zestaw naklejek świątecznych o uniwersalnym zastosowaniu. Odpowiednie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Naklejki wykonujemy z dwóch arkuszy folii o wymiarach 95x28 cm. Każdy arkusz może być w innym kolorze - do wyboru 60 barw.

Więcej szczegółów

115999999 Przedmioty

78,45 zł


63,78 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet (arkusz) widoczny na zdjęciu nr 2 i 3. Na pierwszym zdjęciu aranżacja.

Wymiary naklejek:

- arkusz nr 1: napis Wesołych Świąt wielkości 95x28cm

- arkusz nr 2: 2 sztuki borderów (pasów dekorów) o rozmiarze 95x11 cm oraz jedna o rozmiarze 94,5x7,2cm.

Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. ALE KAŻDY ARKUSZ NAKLEJEK MOŻEMY WYKONAĆ Z INNEGO KOLORU FOLII. WTEDY ZE SŁOWNIKA KOLORÓW WYBIERZ KOLOR BEZBARWNY, A KOLORY POSZCZEGÓLNYCH ARKUSZY PODAJ W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO.

Na całość nanosimy folię transportową. Od arkusza folii należy odcinać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. 

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: