naklejki świąteczne border SZOPKA 95x28cm

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek świątecznych o uniwersalnym zastosowaniu. Odpowiednie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 95x28 cm.

Więcej szczegółów

115999999 Przedmioty

58,45 zł


47,52 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet (arkusz) widoczny na zdjęciu nr 2. Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. 

Naklejki wycinamy z arkusza folii o wymiarach 95 x 28 cm. Na całość nanosimy folię transportową. Arkusz można przykleić w całości lub odcinać pojedyńcze elementy i stworzyć aranżację samodzielnie. 

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: