naklejki świąteczne MIKOŁAJ KSIĘŻYC GWIAZDY - 2 arkusze

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek o uniwersalnym zastosowaniu. Odpowiednie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonane z dwóch arkuszy folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

1159999999 Przedmioty

53,45 zł


43,46 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na zdjęciu nr 2 i 3. Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. 

W zestawie znajduje się: 

- arkusz nr 1 - MIKOŁAJ NA SANIACH rozmiar 23x46 cm

- arkusz nr 2 - zestaw 28 sztuk gwiazdek o wielkości  4 i 6 cm  oraz księżyc (1 sztuka).

Naklejki wycinamy z dwóch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45 x 28 cm. Na całość arkusza nanosimy folię transportową. Od arkusza należy odcinać pojedyńcze elementy. O wielkości i układzie całej kompozycji decydujesz Ty.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: