NAKLEJKI GWIAZDKI zestaw 17 szt. 8 i 10 cm

Nowy

Zestaw 17 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

58000000 Przedmioty

21,15 zł


17,20 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 17 sztuki jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. Gwiazdki wielkości 8 cm i 10 cm.

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. 

Produkty powiązane

29 Inne produkty w tej samej kategorii: