naklejki BOMBKI zestaw - arkusz 28x20cm

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na okno, drzwi, samochód itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x20 cm.

Więcej szczegółów

2147483647 Przedmioty

33,45 zł


27,20 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na zdjęciu nr 1. Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. 

W zestawie znajduje się 10 szt. bombek o średnicy 5cm i 6cm oraz sznureczki o długości ok. 28cm.

Naklejki wycinamy z arkusza folii o wymiarach 28x20 cm. Na całość arkusza nanosimy folię transportową. Od arkusza należy odcinać pojedyńcze elementy, dlatego o wielkości i układzie całej kompozycji decydujesz Ty

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: