naklejki świateczne MIKOŁAJ i RENIFERY - 2 arkusze

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek o uniwersalnym zastosowaniu. Odpowiednie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonane z dwóch arkuszy folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

2147483647 Przedmioty

53,45 zł


43,46 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na zdjęciu. Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. 

W zestawie znajduje się Mikołaj na saniach, dwa osobne renifery oraz śnieżynki.

Naklejki wycinamy z dwóch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45 x 28 cm. Na całość arkusza nanosimy folię transportową. Od arkusza należy odcinać pojedyńcze elementy. O wielkości i układzie całej kompozycji decydujesz Ty.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: