naklejki MIKOŁAJ NA SANIACH RENIFERY zestaw 12 szt DEKORACJA NA OKNO

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na okno, ścianę, drzwi, samochód itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

2147483647 Przedmioty

31,15 zł


25,33 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze tnącym. Wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na zdjęciu nr 2. Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. 

W zestawie:

- mikołaj na saniach - 1 sztuka - rozmiar 36,5x21cm

- renifery - 2 sztuki - rozmiar 11,5x9cm 

- śnieżynki - 9 sztuk - średnica 5cm

Naklejki wycinamy z arkusza folii o wymiarach 45 x 28 cm. Na całość arkusza nanosimy folię transportową. Od arkusza należy odcinać pojedyńcze elementy.

O wielkości i układzie całej kompozycji decydujesz Ty.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: