naklejki HALLOWEEN CZAROWNICA DYNIA PAJĄK 28x45cm

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno, drzwi, samochód itp. do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

1159999997 Przedmioty

23,15 zł


18,82 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na zdjęciu - naklejki jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii.

Wymiary pojedynczych naklejek:

- wiedźma -  19,4x16,6 cm

- dynia 25,2x24,3 cm - dynia jest ażurowa, tj. oczy, uśmiech i prążki będą miały kolor podłoża na którym naklejka zostanie naklejona - jeśli na żółtej ściane - będą one w kolorze żółtym

-  nietoperze 5 sztuk, największy 27x9,4 cm, najmniejszy 8,4x4,2 cm

-  pająki 2 sztuki, większy 9,2x7,7 cm, mniejszy 7,2x6 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: