naklejki WIEDŹMA KOTY zestaw Halloween - arkusz 28x45cm

Nowy

Zestaw jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno, drzwi, samochód itp. do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

11599998 Przedmioty

21,15 zł


17,20 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na zdjęciu - naklejki jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii.

Wymiary pojedynczych naklejek:

- średnica księżyca 28 cm - postać wiedźmy jest wycięta w księżycu, przez co wiedźma będzie miała kolor podłoża na którym zostanie umieszczona naklejka

- kot stojący 16x16 cm

- kot siedzący 10x13 cm

inne naklejki mają wymiar proporcjonalny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: