naklejka KWIAT ROŚLINA 3 sztuki 28x13 cm

Nowy

Trzy sztuki naklejek w jednym kolorze. Do wyboru 60 barw. Do umieszczenia na każdej gładkiej powierzchni, w pomieszczeniu i na zewnątrz.  Zestaw wykonujemy z arkusza folii o rozmiarze 45x28 cm. Pojedyncza naklejka ma wymiar 28x13 cm.

Więcej szczegółów

1159999 Przedmioty

38,45 zł


31,26 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd.  

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. 

Kupując 1 sztukę otrzymasz 3 sztuki naklejek przedstawionych na zdjęciu nr 2 w wybranym przez siebie kolorze. Wielkość pojedynczej naklejki 28x13 cm. 

Naklejki nie posiadają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy na ploterze z jednobarwnego arkusza folii. 

ZESTAW MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBCIU, wtedy wszystkie elementy będą odwrócone w drugą stronę. 

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: