naklejki 42szt MOTYLE+ KWIATY na ŚCIANĘ MEBLE OKNO

Nowy

Zestaw naklejek na ścianę, meble, okno do pokoju dziecięcego, przedszkola, szkoły, gabinetu lekarskiego. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 4-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

58000000 Przedmioty

51,15 zł


41,59 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd.

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek na 4 arkuszach (zdjęcia od 2 do 5).

Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji.  Wycinamy je na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. Na niektóre naklejki nanosimy folię transportową. Od arkusza należy odklejać/ odcinać pojedyncze naklejki i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty.

Naklejki możemy wykonać w kolorystyce zaproponowanej na aranżacji (zdjęcie nr 1) lub w wybranej przez Ciebie (wg zasady 1-n arkusz = 1-n kolor).

JEŚLI INTERESUJE CIĘ ZESTAW WIELOKOLOROWY TO PRZY ZAKUPIE ZE SŁOWNIKA KOLORÓW WYBIERZ KOLOR BEZBARWNY, A INFORMACJĘ NT. KOLORYSTYKI PODAJ W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO.

W zestawie znajduje się:

Arkusz nr 1 (zdjęcie nr 2) - kwiaty o średnicy od 11 cm do 17 cm

Arkusz nr 2 (zdjęcie nr 3) - kwiaty o średnicy od 4,5 cm do 12 cm

Arkusz nr 3 (zdjęcie nr 4) - motylki o szerokości od 8 cm do 17 cm

Arkusz nr 4 (zdjęcie nr 5) - trawki o wysokości od 6 cm do 19 cm.

 

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: