ZEGAR + NAKLEJKI WRÓŻKI I GWIAZDY - 60 kolorów

Nowy

Kompozycja naklejek i zegara. Propozycja dla dziewczynek, do samodzielnej aranżacji. Naklejki w jednym kolorze - do wyboru 60 barw. 

Więcej szczegółów

5800000 Przedmioty

71,15 zł


57,85 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, meble i inne gładkie powierzchnie. PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz:

1. mechanizm zegara z akcesoriami (zdjęcie 2) - kolor tarczy do zasłonięcia mechanizmu dobieramy tak, aby wskazówki były dobrze widoczne (wskazówki w kolorze czarnym)

2. tarczę ułatwiającą rozmieszczenie cyfr i montaż mechanizmu zegara (zdjęcie 3) - DO USUNIĘCIA PO PRZYKLEJENIU NAKLEJEK

3. arkusz naklejek z cyframi, wróżkami i gwiazdkami (zdjęcie 4) - masz do wyboru jeden z 60 kolorów  - pojedyncze naklejki samodzielnie umieszczasz na wybranym miejscu. Nasza propozycja została przedstawiona na pierwszym zdjęciu.

Naklejki nie mają tła, co znacznie poprawia ich estetykę. Wycinamy je na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. 

Wymiary:

- wysokość cyfr - 5,9 cm

- wymiar wróżki nr 1 - 21x24 cm, wymiar wróżki nr 2 - 20x22 cm

- gwiazdki - wielkość od 2,3 cm do 6,3 cm - łącznie 36 sztuk.

INSTRUCJA MONTAŻU ZEGARA zamieszczona jest w zakładce 'O NAKLEJKACH'.

Produkty powiązane

11 Inne produkty w tej samej kategorii: