ZEGAR + NAKLEJKI OKRĘGI - wzór z cyframi

Nowy

Naklejki oraz zegar na ścianę lub inną gładką powierzchnię. Zestaw 1-, 2- lub 3-kolorowy. Do wyboru 60 barw. Do samodzielnej aranżacji. 

Więcej szczegółów

58000000 Przedmioty

86,15 zł


70,04 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, meble i inne gładkie powierzchnie. PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz:

1. mechanizm zegara z akcesoriami (zdjęcie 2) - kolor tarczy do zasłonięcia mechanizmu dobieramy tak, aby wskazówki były dobrze widoczne (wskazówki są w kolorze czarnym)

2. tarczę ułatwiającą rozmieszczenie cyfr i montaż mechanizmu zegara (zdjęcie 3) - DO USUNIĘCIA PO PRZYKLEJENIU NAKLEJEK

3. trzy arkusze naklejek (zdjęcie 4, 5 i 6) - każdy arkusz możemy wykonać w innym kolorze, do wyboru masz 60 barw. DECYDUJĄC SIĘ NA ZESTAW WIELOKOLOROWY wybrane nazwy kolorów podaj w wiadomości dla sprzedającego.

Pojedyncze naklejki samodzielnie umieszczasz na wybranym miejscu, niekoniecznie w takiej samej aranżacji jak nasza. Naklejki nie mają tła, co znacznie poprawia ich estetykę. Wycinamy je na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. NA NAKLEJKI NAŁOŻONA JEST FOLIA TRANSPORTOWA UŁATWIAJĄCA NAKLEJENIE ICH BEZ USZKODZENIA.

Wymiary:

- średnica największego okręgu - 28 cm

- średnica najmniejszego okręgu - 4,5 cm

- średnica kółek z cyframi do zegara - 5 cm.

INSTRUCJA MONTAŻU ZEGARA zamieszczona jest w zakładce 'O NAKLEJKACH'.

Produkty powiązane

11 Inne produkty w tej samej kategorii: