ZEGAR - NAKLEJKI NUTKI - 60 kolorów

Nowy

Naklejka z zegarem na ścianę lub inną gładką powierzchnię. Do samodzielnej aranżacji. Naklejki w jednym kolorze - do wyboru 60 barw. 

Więcej szczegółów

580000 Przedmioty

71,15 zł


57,85 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, meble i inne gładkie powierzchnie. PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz:

1. mechanizm zegara z akcesoriami (zdjęcie 2) - kolor tarczy do zasłonięcia mechanizmu dobieramy tak, aby wskazówki były dobrze widoczne (wskazówki w kolorze czarnym)

2. tarczę ułatwiającą rozmieszczenie cyfr i montaż mechanizmu zegara (zdjęcie 3) - DO USUNIĘCIA PO PRZYKLEJENIU NAKLEJEK

3. arkusz naklejek z cyframi i nutkami - masz do wyboru jeden z 60 kolorów (zdjęcie 4) - pojedyncze naklejki samodzielnie umieszczasz na wybranym miejscu, niekoniecznie w takiej samej aranżacji jak nasza.

Naklejki nie mają tła, co znacznie poprawia ich estetykę. Wycinamy je na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. NA NAKLEJKI NAŁOŻONA JEST FOLIA TRANSPORTOWA UŁATWIAJĄCA NAKLEJENIE ICH BEZ USZKODZENIA.

Wysokość cyfr 6cm, wielkość nutek od 4cm do 9cm, klucza wiolinowego - 21cm. 

INSTRUCJA MONTAŻU ZEGARA zamieszczona jest w zakładce 'O NAKLEJKACH'.

11 Inne produkty w tej samej kategorii: