zestaw naklejek KWIATY i MOTYLE, 6 arkuszy 45x28cm

Nowy

Zestaw naklejek na ścianę, meble, okno do pokoju dziecięcego, przedszkola, szkoły, gabinetu lekarskiego. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 6-u arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

5800000 Przedmioty

78,45 zł


63,78 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd.

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek na 6 arkuszach (zdjęcia od 2 do 5).

Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji.  Wycinamy je na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. Na niektóre naklejki nanosimy folię transportową. Od arkusza należy odklejać/ odcinać pojedyncze naklejki i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty.

Naklejki możemy wykonać w kolorystyce zaproponowanej na aranżacji (zdjęcie nr 1) lub w wybranej przez Ciebie (wg zasady 1-n arkusz = 1-n kolor).

PRZY ZAKUPIE ZE SŁOWNIKA KOLORÓW WYBIERZ KOLOR BEZBARWNY, A INFORMACJĘ NT. KOLORYSTYKI PODAJ W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO.

W zestawie znajduje się:

Arkusz nr 1 (zdjęcie nr 2) - kwiaty o średnicy od 11 cm do 17 cm

Arkusz nr 2 (zdjęcie nr 3) - kwiaty o średnicy od 12,5 cm do 15,5 cm

Arkusz nr 3 i 4 (zdjęcie nr 4) - (otrzymasz 2 takie arkusze, każdy może być w innym kolorze), kwiaty o średnicy od 4,5 cm do ok. 12 cm

Arkusz nr 5 i 6 (zdjęcie nr 5) - (otrzymasz 2 takie arkusze, każdy może być w innym kolorze), trawki o wysokości od 6 cm do 19 cm

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: