naklejki KWIATY RUMIANKI zestaw 6 szt, 60 kolorów

Nowy

Zestaw 6 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno, samochód itp. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

5799996 Przedmioty

35,45 zł


28,82 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 6 sztuk kwiatów. Wielkość pojedynczych kwiatów: od 15x10 cm do 18x12 cm.

Naklejka nie posiada tła, ani nieestetycznych obwódek, jest ażurowa. Wzór wycinamy na ploterze z jednobarwnego arkusza folii. Na całość nakładamy folię transportową. Przed przyklejeniem należy pociąć arkusz na mniejsze elementy i stworzyć własną aranżację. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: