naklejki MOTYLE 90 szt, 60 kolorów

Nowy

Zestaw 90 sztuk jedno- lub dwukolorowych naklejek na szybę, ścianę, meble itp. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 2-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

58000000 Przedmioty

28,15 zł


22,89 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd.  

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’.

Kupując 1 komplet otrzymasz 90 sztuk naklejek-motyli, w tym: 12 szt. o wielkości 8 cm, 38 szt. o wielkości 6 cm oraz 40 szt. o wielkości 5 cm. Decydując się na dwa kolory naklejek otrzymasz każdy kolor w kombinacji: 6 szt. 8 cm, 19 szt. 6 cm oraz 20 szt. 5 cm.

Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. O układzie naklejek decydujesz sam, dzięki czemu możesz uzyskać zupełnie inną kompozycję niż na naszej aranżacji. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: