naklejka KWIAT RÓŻA, 60 kolorów, arkusz 95x45 cm

Nowy

Jednokolorowa naklejka na każdą gładką powierzchnię do pomieszczenia i na zewnątrz - na meble, ściany, szyby itp. Do wyboru 60 kolorów. Zestaw wykonujemy z arkusza folii o rozmiarze 95x45 cm.

Więcej szczegółów

11600000 Przedmioty

58,45 zł


47,52 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd.  

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. 

Kupując 1 sztukę otrzymasz naklejkę przedstawioną na zdjęciu nr 2 w wybranym przez siebie kolorze. Naklejka wycięta jest z arkusza folii o wymiarach 95x45 cm. Wielkosc dużej róży: 45 cm, wielkość małej róży: 18 cm.

Naklejka nie posiada tła, ani nieestetycznych obwódek, jest ażurowa. Wzór wycinamy na ploterze z jednobarwnego arkusza folii. Na całość nakładamy folię transportową. Przed przyklejeniem należy pociąć arkusz na mniejsze elementy i stworzyć własną aranżację. 

ZESTAW MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBCIU, wtedy wszystkie elementy będą odwrócone w drugą stronę. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: