naklejka TWARZ KOBIETY 92x45 cm, 60 kolorów, wzór nr 1

Nowy

Naklejka na ścianę lub inną gładką powierzchnię. Jedno- lub dwukolorowa. Do wyboru 60 barw. Rozmiar 92x45 cm.

Więcej szczegółów

1160000 Przedmioty

68,45 zł


55,65 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz naklejkę widoczną na zdjęciu w wybranym kolorze folii. Naklejka może być jedno- lub dwukolorowa - w innym kolorze możemy wykonać TYLKO USTA. 

Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na dwukolorowy – ze słownika wybierz pozycję nr ‘000 – bezbarwny’, a wybrane kolory podaj w wiadomości dla sprzedającego.

Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. Wycinamy je na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. Na cały arkusz nanosimy folię transportową.

NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY TWARZ BĘDZIE ODWRÓCONA W DRUGĄ STRONĘ.

1 Inne produkty w tej samej kategorii: