zestaw naklejek GAŁĄŹ + KOLIBRY + KWIATY + SŁOŃCE

Nowy

Zestaw naklejek 1-, 2- lub 3-kolorowych. Do wyboru 60 barw. Naklejki wykonujemy z 2-ch arkuszy folii o wymiarach 95x45 cm oraz 1-go o wymiarach 45x45 cm..

Więcej szczegółów

580000000 Przedmioty

93,45 zł


75,98 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz. 

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. DO PRZESYŁKI Z NAKLEJKAMI ZAŁĄCZAMY INSTRUKCJĘ NAKLEJANIA.

Kupując jedną sztukę otrzymasz:

1. arkusz z dwoma gałązkami oraz z 4-ma koliberkami (zdjęcie nr 2) - w jednym kolorze,

2. arkusz z kwiatami (zdjęcie nr 3),

3. arkusz ze słońcem (zdjęcie nr 4).

Arkusze nr 1 i 2 mają wymiar 95x45 cm. Rozmiar poszczególnych elementów:

- koliberki - 9,5 cm i 12 cm, łącznie 4 sztuki,

- gałązki - długość 95 cm - 2 sztuki,

- kwiatuszki - od 4 cm do 7 cm.

Na arkuszu nr 3 znajduje się słońce o średnicy 45 cm. 

Każdy arkusz mozemy wykonać z innego koloru folii. Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy – ze słownika wybierz pozycję nr ‘000 – bezbarwny’, a wybrane kolory podaj w wiadomości dla sprzedającego.

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy z jednobarwnego arkusza folii. Na arkusze nanosimy folię transportową, dzięki czemu pojedyńcze elementy kompozycji można bezproblemowo przenieść na podłoże docelowe. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: