naklejki SAMOLOTY, HELIKOPTERY zestaw 6 szt, wielkość 20-50 cm

Nowy

Zestaw 6 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 95x28 cm.

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

41,15 zł


33,46 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

NAKLEJKI MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WSZYSTKIE ELEMENTY BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymasz komplet 6 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. Wymiary naklejek obrazuje zdjęcie nr 2. Na zdjęciu nr 3 arkusz naklejek.

Naklejki wycinamy na ploterze po obrysie wzoru z jednokolowego arkusza folii. Naklejki nie mają tła, są ażurowe. Na cały arkusz nanosimy folię transportową.

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI Z MENU GÓRNEGO ‘O NAKLEJKACH’. DO PRZESYŁKI Z NAKLEJKAMI ZAŁĄCZAMY INSTRUKCJĘ NAKLEJANIA.

2 Inne produkty w tej samej kategorii: