naklejki KONAR DRZEWA + LIŚCIE, 60 kolorów

Nowy

Zestaw naklejek 1-, 2- lub 3-kolorowych. Do wyboru 60 barw. Naklejki wykonujemy z 3-ch arkuszy folii o różnych wymiarach. Konar drzewa ma rozmiar 95x45 cm.

Więcej szczegółów

1159999999 Przedmioty

71,15 zł


57,85 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki. Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Kupując jedną sztukę otrzymasz arkusz z konarem o wymiarach 95x45 cm widoczny na 2-m zdjęciu oraz dwa mniejsze arkusze z listkami widoczne na 3-m zdjęciu. Każdy arkusz możemy wykonać z innego koloru folii. 

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy z jednobarwnego arkusza folii. Na arkusz z konarem drzewa nanosimy folię transportową, dzięki czemu można go bezproblemowo przenieść na podłoże docelowe. 

Naklejka moze zostać wykonana w lustrzanym odbiciu, wtedy konar będzie odwrócony w drugą stronę. 

10 Inne produkty w tej samej kategorii: