naklejki CHŁOPIEC NA KSIĘŻYCU + GWIAZDY zestaw, 60 kolorów

Nowy

Zestaw jedno- lub dwukolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru 60 kolorów. Zestaw wykonujemy z dwóch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

11599998 Przedmioty

40,45 zł


32,89 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ Z CHŁOPCEM NA KSIĘŻYCU MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY BĘDZIE ON ODWRÓCONY W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 92 sztuk jednokolorowych gwiazdek oraz naklejkę z chłopcem na księżycu, którą możemy wykonać w tym samym kolorze co gwiazdki lub w innym. W przypadku, jeśli zdecydujesz się na zestaw dwukolorowy, podaj nam informację o wybranej kolorystyce w wiadomości dla sprzedającego.

Rozmiar naklejki z chłopcem 31x35 cm. Gwiazdki wielkości 7 cm, 5 cm i 3 cm.

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkuszy naklejek przedstawia 2-gie i 3-cie zdjęcie. Na 1-m zdjęciu aranżacja. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: