naklejki PIŁKARZE zestaw 5 szt, wielkość 28-38 cm

Nowy

Zestaw 5 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 95x28 cm.

Więcej szczegółów

115999993 Przedmioty

53,45 zł


43,46 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKI MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WSZYSCY PIŁKARZE BĘDĄ ODWRÓCENI W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymasz komplet 5 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. Wymiary naklejek obrazuje zdjęcie nr 2. Na zdjęciu nr 3 arkusz naklejek.

1 Inne produkty w tej samej kategorii: