naklejka WINOROŚL wzór 3, 28x30 cm

Nowy

Naklejka na każdą gładką powierzchnię - meble, lodówkę, ścianę itp. Do wyboru 60 kolorów. 

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

40,45 zł


32,89 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując 1 sztukę otrzymasz naklejkę przedstawioną na zdjęciu w wybranym przez siebie kolorze. NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WZÓR BĘDZIE ODWRÓCONY W DRUGĄ STRONĘ.

Naklejka nie posiada tła, ani nieestetycznych obwódek. Jest ażurowa. Wzór wycinamy na ploterze z jednobarwnego arkusza folii. Na naklejkę nanosimy folię transportową w celu jej bezproblemowego przeniesienia na miejsce docelowe. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: