naklejki KWIATUSZKI zestaw 1- lub 2-kolorowy

Nowy

Zestaw naklejek 1- lub 2-kolorowych. 60 kolorów do wyboru. Do wykorzystania na każdej gładkiej powierzchni w pomieszczeniu i na zewnątrz. Zestaw wykonujemy z 2-ch arkuszy folii o wymiarach 28x45 cm każdy.

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

28,15 zł


22,89 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki. Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Kupując jedną sztukę otrzymasz dwa arkusze widoczne na 2-m i 3-m zdjęciu. Każdy arkusz możemy wykonać w innym kolorze folii. Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

Każdy arkusz naklejek wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm. 

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy z jednobarwnego arkusza folii. O układzie naklejek decydujesz sam, dzięki czemu możesz uzyskać zupełnie inną kompozycję niż na naszej aranżacji. 

NAKLEJKI MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU. WTEDY WSZYSTKIE ELEMENTY BĘDĄ ODWRÓCONE W PRZECIWNĄ STRONĘ.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: