naklejki KWADRACIKI AŻUROWE 8cm, zestaw 45 szt, 1-3 kolory

Nowy

Zestaw naklejek 1-, 2- lub 3-kolorowych. 60 kolorów do wyboru. Do wykorzystania na każdej gładkiej powierzchni w pomieszczeniu i na zewnątrz. Zestaw wykonujemy z 3-ch arkuszy folii o wymiarach 28x45 cm każdy.

Więcej szczegółów

580000000 Przedmioty

69,45 zł


56,46 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki. Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Kupując jedną sztukę otrzymasz trzy arkusze widoczne na 3-m zdjęciu. Na jednym arkuszu znajduje się 15 sztuk pojedynczych naklejek, wielkość pojedynczego elementu - 8 cm. Każdy arkusz naklejek wykonujemy z folii o wymiarach 28x45 cm. 

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy z jednobarwnego arkusza folii. O układzie naklejek decydujesz sam, dzięki czemu możesz uzyskać zupełnie inną kompozycję niż na naszej aranżacji. 

Każdy arkusz możemy wykonać w innym kolorze folii. Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

10 Inne produkty w tej samej kategorii: