JUST MARRIED + IMIONA + DATA ŚLUBU zestaw naklejek

Nowy

Zestaw naklejek ślubnych na samochód (szybę, karoserię), drzwi wejściowe i każdą inną gładką powierzchnię. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 2-ch arkuszy folii, więc naklejka może być dwukolorowa. 

Więcej szczegółów

1160000000 Przedmioty

46,45 zł


37,76 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKI MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY NAPIS MOŻNA PRZYKLEIĆ OD WEWNĘTRZNEJ STRONY SZYBY.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet widoczny na 2-m zdjęciu. Arkusze 1 i 2 mogą być w tym samym kolorze lub w różnych. W przypadku wyboru naklejek w dwóch kolorach informację nt. kolorystyki podaj w wiadomości dla sprzedającego. 

5 Inne produkty w tej samej kategorii: