naklejki CHMURY zestaw 9 szt., od 15 do 28 cm

Nowy

Zestaw 9 sztuk jedno- lub dwukolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z dwóch arkuszy folii o wymiarach 45x28 cm każdy.

Więcej szczegółów

580000000 Przedmioty

26,15 zł


21,26 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 9 sztuk naklejek wg wzoru ze zdjęcia nr 2 i 3. 

Każdy arkusz naklejek wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm. Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. 

29 Inne produkty w tej samej kategorii: