naklejki KWIATY RUMIANKI 18 szt, 2-kolorowe

Nowy

Zestaw 18 sztuk jedno- lub dwukolorowych naklejek na ścianę, meble, okno, samochód itp. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 2-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

115999998 Przedmioty

40,15 zł


32,64 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKI MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 18 sztuk kwiatów. Arkusze 1 i 2 mogą być w tym samym kolorze lub w różnych. W przypadku wyboru naklejek w dwóch kolorach informację nt. kolorystyki podaj w wiadomości dla sprzedającego. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: