naklejki naklejki SAMOLOTY HELIKOPTERY zestaw 5 szt, wielkość 15-30 cm, 60 kolorów

Nowy

Zestaw 5 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonane z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

1159999999 Przedmioty

23,15 zł


18,82 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WSZYSTKIE SAMOLOTY I HELIKOPTERY BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymasz komplet 5 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajdują się naklejki pokazane na zdjęciu nr 2.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: