naklejki KWIATY zestaw 13 szt, 6, 10 i 15 cm, 60 kolorów

Nowy

Zestaw 13 sztuk jednokolorowych naklejek. 60 barw do wyboru. Do wykorzystania na każdej gładkiej powierzchni w pomieszczeniu i na zewnątrz. Zestaw wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm.

Więcej szczegółów

57999999 Przedmioty

23,15 zł


18,82 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 17 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajdują się:

- 3 sztuki kwiatów o średnicy 15 cm

- 3 sztuki kwiatów o średnicy 10 cm

- 7 sztuk kwiatów o średnicy 6 cm. 

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: